Naruto Mugen, Naruto The Setting Dawn , Anime i Manga

Baza postaci || MUGEN

  • NarutoNaruto: 72
    BleachBleach: 10
    One PieceOne Piece: 3
    PozostałePozostałe: 9

#1 2012-02-04 17:05:19

Pryza

http://i17.tinypic.com/6g9cykn.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

INNI [zapisy]

Witam. Jest to mój debiut jako „mistrz gry” więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym sprawdzić się w tej profesji – sesja może być nieciekawa (choć będę starał się ją urozmaicać), pewnie w którymś momencie się wypali – to nieważne. Liczy się tylko doświadczenie. (zwłaszcza, że planuje coś poważniejszego)

Na Ziemi żyje w tej chwili, około 7 mld istnień. Każde z nich jest wyjątkowe, niektóre jednak, posiadają cechy szczególne…

Sesja ściśle powiązana jest ze światem X-men oraz serialem Heroes – opowiada więc o osobach obdarzonych nadnaturalnymi umiejętnościami. Czas akcji to rok 2012. Miejsce akcji – Nowy Jork.


GRA:

Każdy z graczy zaczyna postacią mężczyzny lub kobiety w wieku 17-24. Istotą sesji jest to, że gracie osobami z pewnymi mocami (innymi, mutantami, herosami lub dziwadłami jak nazywają was ludzie) i poznajecie innych ludzi o takich samych predyspozycjach – przyjaznych, pomagających innym, lub też wykorzystujące dar do czerpania własnych korzyści i sprawianiu cierpienia innym. Tylko od was zależy w jaką stronę pójdziecie i do czego wykorzystacie moc. Czy będziecie niczym superman z majtkami na kalesonach ratować miasto, czy może w nocy okradać banki? Decyzja należy do was!

Przykładowa  KP (karta postaci):
imię: np. John
nazwisko: np. Sanders
płeć: mężczyzna
wiek:19 lat
wygląd: Drobny, chudy mężczyzna o kruczoczarnych włosach, niebieskich oczach i lekkim zaroście. Porusza się wiecznie przygarbiony.
umiejętności: emisja wstrząsów (tu można posłużyć się światem X-men, Herosów albo stworzyć coś własnego – przypominam, że dysponujemy tylko jedną mocą!)
historia: John urodził się 11 lipca 1993 r, w Nowym Jorku w biednej dzielnicy. Rodzice byli…….........................................................................................................................................................(historia powinna być w miarę rozbudowana, ale bez zbędnego lania wody – informacje kim jest, kim byli rodzice, gdzie pracuje/uczy się, relacje z otoczeniem, jakaś traumatyczna przygoda itp.)……..Sielanka skończyła się, kiedy John odkrył, że to jego złość jest źródłem trzęsień ziemi (historia ma zakończyć się w momencie, kiedy postać odkrywa, że posiada pewne umiejętności)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czekam na 3 karty postaci. Dostarczyć je można wysyłając mi prywatną wiadomość. W tytule wiadomości proszę wpisać: 
*Nick* - Inni

Przydatne linki:
http://heroeswiki.com/Power

Offline

 

#2 2012-03-04 01:19:45

 EliteSniper

http://i41.tinypic.com/fogoxd.png                                  Genin

7255958
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 155

Re: INNI [zapisy]

Ciągle można się zapisywać? ;]


Konto to zostało zhackowane .

Offline

 

#3 2012-03-04 17:22:39

 Wandzik

http://i41.tinypic.com/f83m9.png

6321109
Skąd: chcesz?
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 96

Re: INNI [zapisy]

EliteSniper na pewno nie zaszkodzie jeśli wyślesz swoją Kartę Postaci - z tego co zauważyłem nie ma zbyt wielu chętnych do angażowania sie w tego typu zajęcia jak Sesje.


" Wiadomości PW są bagatelizowane ! "

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB
Nowe postyNowe posty || Brak nowychBrak nowych postów || zablokowanyTemat zablokowany || Nowe postyTemat przyklejony

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
busy Kiel Klinika medycyny estetycznej fishingsuperstars Studia podyplomowe materace janpol