Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


#1 2010-07-16 10:15:55

 judge

https://i.ibb.co/z8W22qp/bazowy.png                      BazowyLVL

10052255
Call me!
Skąd: sie biora chipsy :P
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 11
Punktów :   

Odnowienie forum

Witam.temat poważny,można by żec wagi calej tej strony.Po przeczytaniu tematu "Śmierć forum" Przez Hakke zalozonego,stwierdzilem ze ma racje i to forum trzeba odnowic.(zdaje mi sie ze jestem narazie najaktywniejsz na calym forum bo mam konto 3 dni ajuz 11 postów ) Po pierwsze ten uklad kolorów.Może kolor jest malo znaczny ale przy zielnoym albo jakims wesolym kolorku sie lepiej siedzi.Dzial download nie ma tam nic,mam duzo plików od wszystkich wersji naruto i różnych programów więc mogę tam sie tym zająć troszke z reszta mysle ze kazdy ma jakis fajny link do czegos to mozna by pododawac.Można zrobic by taki pożteczny DZIAL zeby kiedys byl ten temat nie badz trollem,pomóż no to zrobic podobny dzial i poszkac troche więcej takich linków które sa sponsorowane i pzreznaczane na potrzebujących(ja sie moge tym zająć).Poprawienie Spisu technik:widzialem kilka błędów z echnikami np jak sie zmienic w Kyubiego to z rasenganem trzeba miec full chakre.Mozna by zalozyc temat o postaciach w którym będa kody do ntsd 2.4 i koy na wszystkie opstacie od all wersji i opisy tych postaci jakie mają tricki i w czym sie specjalizuja.Sesje brdzo umarły,z tym mozna by zrobic tak,ze ludzie wszyscy o tym samym o smokach wojownikach i ninjach,a mozna zrobic cos bardziej do smiechu np. sesje o ZOO albo o jakis dzieciach które chodza do szkoy i chca te bude rozwalic .
naruto dla początkujących
w takim temacie lub dziale to zalezy,mozna opisac dokladnie naruto dla tych którzy nie wedzą wogóle nic lub malo o naruto.Napisac tam o co w ogóle chodzi w tej bajce albo kto to jest Hokage albo do czego sluzą pieczęcie
a tak wogóle to sorry za orty

Nauki Gifowania mozna zrobic,jak dodac sygnaturke albo cos takiego pomoc przy spritach.

to juz na tyle jak bede cos jeszcze mial to bede edytowal

PS.Prosze Nesta by mnie nie poprawiał najwyżej może przytakiwać


Sygnatura nieprawidłowa...proszę wstawić nową w odpowiednich wymiarach//Pryza
UZUMAKIKAPELA

Offline

 

#2 2010-07-16 10:53:58

 NesT

https://i.ibb.co/z8W22qp/bazowy.png                      BazowyLVL

745529
Skąd: /home
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Odnowienie forum

Zrobiłeś pełno błędów w tym jakże wyczerpującym, nic praktycznie nie wnoszącym poście. Jesteś naszym WODZEM - niech żyje król Judge, który to jest najbardziej aktywną osobą.. ja proponuje zobaczyć, kiedy sie zarejestrowałem i stwierdzić kto jest bardziej aktywny, ja czy ty.

Twoje posty rzeczywiście są na poziomie przedszkola, często piszesz od rzeczy i nie czytasz do końca ZE ZROZUMIENIEM. Reaktywacją forum powinny zająć się takie osoby jak Pryza, plllizzz, sHadowPL i jeszcze kilka innych OGARNIĘTYCH osób, innymi słowy osoby, które się do tego nadają.

Nie chciałbym wiedzieć co stałoby się z działem, który byś pilnował - totalny chaos, pełno błędów, po prostu jesteś osobą, która imo. nie nadaje się na takie stanowiska (możliwe, że jesteś młody) i tak pewnie jest, albo już gorzej jesteś nieukiem (ciężko wtedy z tobą) tak czy siak i tak nie mógłbyś zajmować się forum.

Lecz z tego tematu dałoby radę coś zrobić tylko, że powinieneś apelować taki post np. do Pryzy, a nie pisać, że samemu będziesz reaktywował skoro na forum jesteś NIKIM (nie ukrywajmy prawdy) nikim pod względem tego, iż nie pełnisz żadnej funkcji. Nie udzielasz się w sposób jaki powinieneś, twoje posty podchodzą pod spam (nie wnoszą nic do tematu) ktoś coś pisze (wyjaśnia) a ty dalej swoje pisząc coś innego.

Jeżeli osoby, które wymieniłem będą chcieli reaktywować forum, na pewno to zrobią. A my nie mamy nic do gadania - taka jest prawda.

ps. co do twojej aktywności, to wywodzi się z tego, że piszesz w każdym SPAMERSKIM temacie, gdzie nie trzeba się wysilać i nie trzeba mieć żadnych ambicji.. typu ULUBIONY OPENING.

Ostatnio edytowany przez NesT (2010-07-16 10:55:32)

Offline

 

#3 2010-07-16 10:58:51

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: Odnowienie forum

Mało zrozumiałem, bo nie używasz interpunkcji, o poprawnym napisaniu wyrazów nie wspomnę. Kolory są dla modów (choć czasami używane są przez użytkowników jako ostrzeżenie np. przed spoilerami) i nie wyobrażam sobie, jak ma wyglądać tekst pisany na przemian niebieskim, żółtym i różowym kolorem...toż to jakiegoś oczopląsu można dostać.
Sesje rzeczywiście umierają, ale myślę, że pomysł z ZOO ostatecznie by je dobił.
Reszta pomysłów przewala się przez temat "śmierć forum" i tam swoje jakże innowacyjne rozwiązania proszę wrzucać.
Zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora