Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


  • Index
  •  » Sesje
  •  » "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

#31 2009-02-02 12:27:49

Infern

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

25685420
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 2106
Punktów :   26 

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Velbel Ksoni

Uff... Odetchnołem z ulgą
*Teraz nie powinniśmy natrafić na żadne przeszkody...chyba*Pomyślałem z nadzieją że na nic nie natrafimy
*Hmm... skoro ten Rail został tam zabity to kto będzie nas prowadził?* Trzeba znaleść nowego dowódce, ja jak na tą chwilę jestem tylko kapitanem statku*
Zastanawiając się postanowiłem zapytać się reszty...
-Mam pytanie... kto teraz zostanie dowódcą skoro Rail umarł? Może... ty Arkel? Skoro Rail wysłał ci tą wiadomość...
-Mamy jeszcze czas żeby to przemyśleć więc przechodząc misji... Rail mówił o mistrzach jedi, pierwszy był chyba Zaz-Kon nie...Zez-Kai Ell, tak, to jest jego imię ale skąd mamy wiedzieć gdzie go szukać? Spytałem się drużyny

Offline

 

#32 2009-02-02 12:55:24

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah

-Hmm...spodziewam się, że jedi będą tam, gdzie nie ma wojny- albo w samym jej centrum...skoro są to mistrzowie ich moc musi być wiela i wyczuwalna nawet dla mnie
*odpowiadając Velbelowi, zamknął oczy po czym zaczął szukać jakiegoś źródła mocy*
*muszę go znaleźć...to jedyna nadzieja...dla nas. Możemy latać i milion lat świetlnych bez celu...mocy...nie zawiedź mnie*
*zaciska mocniej zęby po czym skupia się maksymalnie*
-Gdzie jesteś...gdzie...?
*mówi cicho sam do siebie, dalej szukając*

Offline

 

#33 2009-02-02 22:32:00

Zack Fair

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

status 5712108
4550507
Call me!
Skąd: się biorą b0ty?
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 628
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Jax Golladio

Podszedł powoli do szczątków astrodroida, popatrzył przez chwilę... Hah, tym lepiej. Nie mam za grosz zaufania do takich kiepskich wynalazków. Nie przejmując się niczym za bardzo, udał się do swojej kabiny. *Szefa mogą wybrać beze mnie*, pomyślał tylko. *Poza tym jak znajdą tych Jedi to rycerzyki zapewne zaczną się panoszyć i skończy się szefowanie. Jeszcze się zdziwią.*

Ostatnio edytowany przez Zack Fair (2009-02-02 22:34:24)


I am the bone of my sword...

Offline

 

#34 2009-02-03 11:59:13

 Sephiroth

https://i.ibb.co/khp7fSK/ssjpod3.png                              SSJ.p.3

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Vaexqua  Bendix

Powoli podszedłem do szczątek C3P6, zadając sobie pytanie: Czy właśnie taki los czeka nas wszystkich?
Następnie udałem się w stronę  Arkela Dargaha.Gdy go odnalazłem znajdował w stanie głębokiej medytacji.Znalazłeś coś?Może mógł bym jakoś pomóc?Czekałem na odpowiedź.


http://www.gimpuj.info/gallery/3540_21_07_08_8_38_31.png

Offline

 

#35 2009-02-03 16:13:16

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

MG


Vaexqua odchodził od resztek C3P6 - gdy nagle coś usłyszał , takie jakby Bpiiiib-priiib itp:. :]
Powłoka C3P6 uległa zniszczeniu ale moduł główny został nietknięty - Vaexqua zwołał wszystkich aby powiadomić ich o tym że C3P6 przezył ! Arkel'owi się przypomniało że gdy wchodzili po raz pierwszy na Gunnera , po prawej od schowka był zepsuty droid , droidowi brakowało właśnie modułu , Droid HK (podobny do C3PO) z blasterami przymocowanymi do przednich kończynopodobnych , metalowych rąk . Droid na początku był trochę "dziwny" ale z czasem mu się wszystko przypomniało ... Tym czasem Arkel , wyczuł Zez-Kei Ell'a , był na Nar Shaadaa ...
                      Polecieliścię na miejsce , gdy spotkał was pewien stary człowiek prosząc o pare drobnych , powiedzieliście że jeżeli powie wam co tu się dzieje - dacie mu 1000 kredytów ...
A więc tak ... Nar Shaada'o rządzi Kantor , Miedzy planetarna organizacja zbirów  , w dwóch słowach - intergalaktyczna Mafia ... Przewodzi im Atton , mackojad ... ehh... jezeli by mnie jakiś Gamorean uslyszał ... Tak ... Gamoreanie służą Kantorowi , i tylko kantorowi więc radzę uważać - no a teraz ... gdzie moje kredyty ?? ahh... tak racja racja... no i jeszcze Jest Hannarr ze swoimi Wookimi - więc na wookiech też radzę uważać ... to nie są zwykli Wookie , ... to krwiożercze bestie !! a teraz kredyty !! ...  - do Arkela należała decyzja ... czy dać mu pieniądze ... czy go zabić ...


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#36 2009-02-03 16:23:40

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah

-Dziękujemy za twą pomoc starcze *powiedział spokojnym głosem, uśmiechając się po czym machnął mu przed oczami ręką, aby zapomniał o zapłacie*
-Ruszamy...ale ostrożnie *powiedział do drużyny po czym wskazał kierunek i powolnym krokiem wyruszył, cały czas szukając źródła mocy- mistrza jedi*
*on gdzieś tu musi być...czuję go! Ale jeżeli są tu takie niebezpieczeństwa o których mówił ten dziadek...to znalezienie mistrza będzie niczym w porównaniu z przeżyciem*
*zamyślił się na chwile i zmarszczył brwi będąc zaniepokojony, po czym ponownie rozpoczął marsz*

Offline

 

#37 2009-02-03 16:30:16

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

MG

Doszliścię do Kantyny "Tsew Eht" weszliścię i rozdzieliliścię się , cały czas z włączonymi komunikatorami - pytać się - dyskretnie ><!- o Zez Kei - Ella ...


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#38 2009-02-03 18:51:08

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6
Wszyscy się rozdzieliliśmy.* Szedłem ciemnym korytarzem z zapaloną lampką. Po paru metrach natrafiłem na ścianę, bez wątpienia był to ślepy zaułek.Kiedy zawróciłem w środku drogi zgasła mi lampa.* Miałem zasilanie zapasowe ale ładowanie musiało by potrwać ale, nic innego mi nie zostało.

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-02-05 20:49:51)

Offline

 

#39 2009-02-04 16:17:01

Infern

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

25685420
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 2106
Punktów :   26 

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Velbel Ksoni
*Dobra... rozdzieliliśmy się, teraz pora się kogoś zapytać o tego mistrza jedi..*
Pomyślałem i zacząłem się rozglądać*Hmm, nikt mi tutaj nie wygląda na zbyt zaufanego, same groźne twarze...*
Po dłuższych poszukiwaniach, uznałem że nie znajdę kogoś dyskretnego, pomyślałem wtedy o drużynie
*Zaraz dalej się rozejrzę tylko dowiem się jak idzie reszcie*
Poszedłem dalej, oparłem się o ścianę i nacisnąłem przycisk komunikatora
- Tu Velbel... nie dowiedziałem się jeszcze niczego, więc chce wiedzieć jak wam idzie ? odbiór...
Zapytałem drużynę szeptem przez komunikator patrząc na ludzi w pobliżu

Offline

 

#40 2009-02-05 12:45:54

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6
Po podładowaniu lampy zawróciłem i poszedłem w inną stronę. Po drodze spotkałem wiele ludzi ale żaden nie wyglądał zbyt przyjaźnie aby mu zaufać.Usłyszałem sygnał Velbela przez komunikator i postanowiłem poczekać zdala od innych na kolejne informacje

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-02-05 20:49:19)

Offline

 

#41 2009-02-08 13:03:52

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Nagle pewien Ithorianin podszedł do was , wyciągnął broń i strzelił w C3P6 , strzał blastera odbił się od jego pancerza i trafił Barmana , ochroniarze z kantyny odrazu wyciągneli vibroostrza i rozpoczeła się Walka ...
Jeden z Strażników przebił Jaxa , po czym drugi odciął mu głowę , Vaqeua ruszył z zamiarem zemsty ale w pewnym momencie stanął w miejscu , spojrzał na swoją klatkę piersiową i zobaczył wibroostrze wbite w ziemię , padł martwy , Arkel razem z Velpelem i C3P6 uciekli na Statek , a na statku czekała ich niespodzianka ...

Darth Wyrlok przepołowił C3P6 na dwie częsci , tym razem moduł był do wyrzucenia , Velpel ruszył ślepo strzelając przed siebie ale i go Wyrlok zabił ... został sam na sam z Arkelem ... po krótkiej walce Arkel zabił Wyrloka , wszystkie ciała zostawił na Nar-Shadda a sam odleciał w nieznane...



Niestety większość z Was nie odpisała w ciągu dwóch dni - a jak napisałem w pierwszym poście ? No właśnie ... pozatym czuję że słabne i za niedługo mnie już tu nie będzie więc koniec tej sesji ... Można usunąć

Ostatnio edytowany przez Shin Kun (2009-02-08 13:13:56)


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 
  • Index
  •  » Sesje
  •  » "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora