Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


  • Index
  •  » Różności
  •  » Rozmowy w toku - czyli pogadanki o życiowych sprawach !

#181 2010-03-02 21:31:06

 kiker

https://i.ibb.co/JsmJhb2/kid.png                              Przybysz

8265995
Skąd: Świnoujście
Zarejestrowany: 2010-02-27
Posty: 3

Re: Rozmowy w toku - czyli pogadanki o życiowych sprawach !

Kejzy napisał:

Homoseksualizm.... nie wiem co mam o tym myśleć.  Dla mnie, to tylko inny gust Powiedzmy dziewczyna powiedzmy woli dziewczynę... to wtedy uważam, że to ich wybór. Co nam do tego, kto co woli Gardzenie takimi ludźmi nie jest dobre. Pamiętacie jak nie dawno traktowano czarnoskórych ? Wiecie, że na początku bycie homoseksualistą było uważane, za zaburzenia psychiczne ? 
Pozwolę sobie zacytować pewien fragment.

wikipedia napisał:

* niemal każdy pedofil jest homoseksualistą[58]

Choć badania psychologiczne i statystyczne dowodzą, że ok. 90% przypadków pedofilii dotyczy heteroseksualnych mężczyzn[59][60][61], niektórzy konserwatywni politycy twierdzą, że w prawie każdym przypadku homoseksualizm łączy się z pedofilią:
„     Każdy policjant poświadczy, że homoseksualiści to krąg niemal w 100 proc. pokrywający się z środowiskiem pedofilskim. To fakt, na który nie potrzeba żadnych badań

Już sam nie wiem co mam o tym myśleć. Każdy ma prawo do życia, według swojej roli.

Co do dzieci.... w tym akurat przypadku jestem znacznie przeciwny. Dlaczego ? Pomyślcie sobie jakie to dziecko potem będzie spotykać nieprzyjemności związane z rodzicami. Jak w szkole będa wołać, " a twoi rodzice są gejami ! hahaha", "Widziałem twoich rodziców...ładni panowie ! hahaa ". Nie wiecie jakie dzieci mogą być wredne x] Dorośli także...

Zgadzam się z tym,  to każdy ma swoje życie, czy będzie gejem czy lesbijką mnie to nie obchodzi bo to on kieruje swoim życiem i to on decyduje jak się dalej potoczy więc ja się nie wtrącam w takie sprawy.

Offline

  • Index
  •  » Różności
  •  » Rozmowy w toku - czyli pogadanki o życiowych sprawach !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora