Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


  • Index
  •  » Sesje
  •  » "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

#16 2009-01-30 09:26:43

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah

*kręci się po statku bez celu*
-O...C3P6 podejdź tu na chwilę  *gdy android podchodzi, zaczyna dłubać w jego panelu*
-C3P6! Nie ruszaj się bo cię uszkodzę! *mówi podniesionym głosem, po czym dalej majstruje w robocie*

Offline

 

#17 2009-01-30 11:54:01

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

MG


Po paru dniach dolecieliście wreszcie na planetę Taris , Rail z westchnieniem opowiadał jak po jego odejściu słyszał jak trwają pracę w odbudowie Taris ,  wyszedł ze statku i osłupiał ... Taris , to już nie ta planeta co kiedyś , wszystko było zniszczone ... Nagle Arkelusłyszał strzał z blastera , najpierw jeden , potem drugi , trzeci ... i znów ogromny wybuch ... to wyglądało jakby ogromny gejzer wystrzelił z pod powierzchni Taris ,  odrazu pobiegliście na miejsce wybuchu , C3P6 dostał strzał z blastera i spadł w przepaść , Arkel bez namysłu rzucił się za nim , Rail powiedział reszcie żeby znaleźli jakiś sposób by się dostać tam na dół , po czym sam skoczył za Arkelem ...
                     C3P6 spadł na głowę jednego Żołnierza Sith -między strzałami blasterów- Gdy drugi żołnierz Sith wycelował w droida , Arkel znienacka pozbawił go głowy swoim mieczem świetlnym . Arkel podniósł się i spojrzał przed siebię , trwała bitwa , ba ... wielka batalia ... po jednej stronie stały jakieś postacie w białych płaszczach a po drugiej paru set żołnierzy Sith ... nagle tuż za plecami Arkela spadł Rail , powiedział że ci w białych płaszczach to są nasi sprzymierzeńcy ... po chwili na dole znalazła się reszta ...
Rail ?!? to ty ?!? pewna kobieta w białym kapturze podbiegła do Raila i zaczęła go uściskać ... Rail jej powiedział że nie czas na to ... powiedział też że potrzebują broni ... kobieta zaprowadziła waszą grupkę do magazynu , powiedziała że wszystko jest do waszej dyspozycji , a sama pobiegła w bój ... w Magazynie były wszystkie możliwe bronię ... każdy wziął jedną , -Jedi zostali przy swoich mieczach- i pobiegli w bój ...

Teraz piszecie Imię , potem np:. - w magazynie wybrałem cieżki karabin blasterowy i pobiegłem na pole bitwy - i dalej opiszcie swoją walkę Ogranicza was tylko wasza Wyobraźnia


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#18 2009-01-30 12:32:53

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel

*z magazynu nie wziął nic, zapalił swój zielony miecz świetlny po czym pobiegł w bój*
-Do dzieła! *powiedział cicho sam do siebie po czym wskoczył w sam środek walki. Swoim mieczem próbował odbić jak najwięcej strzałów z blastera, następnie był cały czas w ruchu, aby nikt nie mógł go trafić. Próbował być bardzo skoczny. Za pomocą mocy, skakał od jednego przeciwnika do drugiego, zabijając ich jak najszybciej. Starał się z całych sił, aby powalić jak najwięcej przeciwników i przeważyć szalę zwycięstwa na stronę sojuszników*

Offline

 

#19 2009-01-30 12:44:50

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Rail Ramis



*biegł przed siebię z zapalonym mieczem i tylko d czasu do czasu odbijał strzały z Blastera*
Miro ! Kto prowadzi ten atak ...*Powiedział , zatrzymując się koło młodej kobiety o imieniu Mira*
D...Darth... WyR-Lokk...*Rail wybuchł swoim gniewem ... u każdego Jedi w promieniu parusetkilomterów można by było wyczuć Moc jaka od Raila emanowała..*
WyR-Lokk !! gdzie jesteś !!! Aaaaaaaaaaaa !*Uwolnił potężną Moc błyskawicy - poraził każdego sitha w promieniu 5 metrów ... pobiegł szukać Swojego największego Wroga ... Dartha WyR-Lokka*


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#20 2009-01-30 13:02:24

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6

Postanowiłem zostać w magazynie. Nie przydałbym się za bardzo na polu bitwy. *Zauważyłem coś w rodzaju robota. Zacząłem przy nim majsterkować*
Może uda mi się go włączyć?

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-01-30 13:05:02)

Offline

 

#21 2009-01-30 20:15:57

Zack Fair

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

status 5712108
4550507
Call me!
Skąd: się biorą b0ty?
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 628
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Jax Golladio

Z magazynu wziąłem dziwny stary miecz - przypominał gigantyczny tasak, miał dużą powierzchnię, dzięki czemu mógł być użyty jako coś w rodzaju tarczy. Znalazłem włącznik miniaturowego generatora pola. Włączyłem pole siłowe miecza, dzięki czemu miecz, teraz pokryty cienką warstwą energii, nie zniszczy się nawet pod wpływem miecza świetlnego. Wziąłem miecz w ręce i podniosłem go. Był nieco lżejszy niż myślałem, ale i tak ciężki. Wybiegłem na pole bitwy i od razu odciąłem łeb jednemu z przeciwników. Padł na ziemię bezwładnie, a ja tymczasem rzuciłem się w wir walki, zapominając o całym świecie.


I am the bone of my sword...

Offline

 

#22 2009-01-31 01:23:30

 Sephiroth

https://i.ibb.co/khp7fSK/ssjpod3.png                              SSJ.p.3

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Vaexqua  Bendix

Wybiegając z magazynu czułem jak powoli zaczyna przepełniać strach.Wiem, że strach nie jedi pisany jest i nie powinienem dopuszczać go do mojego serca.Nie mogę się poddać w takim momencie!(powiedziałem sobie w duchu).Wydostałem się na powierzchnie.Natychmiast po wyjściu napadło mnie dwóch przeciwników. Używając Mocy odepchnąłem ich na odległość około sześciu metrów.Wyciągnąwszy miecz świetlny, błyskawicznie doskoczyłem do podnoszących się napastników natychmiast odcinając im głowy.Ruszyłem w obłędny wir walki, zabijając coraz większą liczbę wrogów.Po dłuższej chwili zostałem dotkliwie raniony w nogę.W samym środku tej batalii padłem na ziemię, rozpaczliwie szukając w tym harmidrze moich towarzyszy.

Ostatnio edytowany przez Sephiroth (2009-02-01 16:11:43)


http://www.gimpuj.info/gallery/3540_21_07_08_8_38_31.png

Offline

 

#23 2009-01-31 07:57:43

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6

Po wielu próbach uruchomiłem robota stojącego w magazynie. Był to robot bojowy co bardzo mnie ucieszyło gdyż może on się przydać na polu bitwy. *Kiedy wyszedł wyjrzałem za drzwi magazynu zauważyłem Vaexqua który leży na polu bitwy i ja, android pomocniczy wybiegłem na pole walki.*

Wątpię aby ktokolwiek mnie zauważył. *Biegłem w stronę Vaexqua  jak najszybciej mogłem. Sam nie wiedziałem co robię. Nagle poczułem wielkie pchnięcie z tyłu i upadłem bezsilnie na ziemię. * Bez wątpienia ktoś w końcu mnie zauważył i posłał w moją stronę strzał z blastera.

Ale co się dzieje??? Co to jest??? Do mojego procesora zaczęły napływać informację.... I od teraz przypomniałem sobie część  mojej przeszłości!

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-01-31 07:59:55)

Offline

 

#24 2009-01-31 17:00:19

Infern

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

25685420
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 2106
Punktów :   26 

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Velbel Ksoni

Pomyślałem co wybrać z magazynu, lecz nic nie wzbudziło mojego zainteresowania prócz mieczy
- Hmm... walka mieczem nie leży w mojej naturze, potrzebuję blastera może jakiś znajdę
Nadal szukałem aż wkońcu znalazłem karabin blasterowy E-11
- (!) Nareszcie coś dla mnie! (!) Powiedziałem i od razu chciałem iść na pole walki, lecz po drodze zobaczyłem lecący pocisk blastera w strone C3P6, wyciągnąłem rękę i odepchnąłem pocisk, moimi siłami grawitacyjnymi.
- (!) Hej droidzie nic ci nie jest!? (!) Podszedłem do droida i go podniosłem
- Uważaj lepiej na siebie jeżeli szybko nie chcesz zostać zniszczonym...
Gdy mu to powiedziałem ustawiłem się na pozycje i zacząłem strzelać w przeciwników, udało mi się trafić dwóch po czym wznowiłem strzelanie..

Ostatnio edytowany przez Infern (2009-01-31 17:00:48)

Offline

 

#25 2009-01-31 21:43:05

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

MG

Nasi Bochaterowie walczyli zawzięcie a Sithów wciaż przybywało ...
Po chwili przyleciał ogromny statek , cztery wiązki dział jonowych uderzyły w powierzchnię Taris ,
Panika ogarneła wszystkich waszych sojuszników , podczas gdy Sithowie parli do przodu , Rail zwołał wszystkich , Jax podniósł Vaexqua , Velbel C3P6 i uciekliście na Gunnera gdy już startowaliście Darth Wyr-Lok wyszedł na powierzchnię trzymając za włosy Mirę , Rail bez namysłu wyskoczył na niego ,ale Wyrlok zdązył pozbawić głowy Mirę , rozpoczeła się Walka , Rail przelał swoje wszystkie emocję w tą walkę , jeden nieuważny ruch i dostał mieczem świetlnym w brzuch ... Rail padł na kolana i "wysłał" mocą wiadomość do Arkela - Dokończ to czego mi się nie udało ... zrób to dla mnie ... Po czym wyzionoł Ducha , Wyrlok "wchłąnoł" Duszę i Moc Raila , Odlecieliście w poszukiwaniu Mistrzów Jedi , teraz uzbrojeni z nadzieją że uda wam się przywrócić pożądek Mocy ...


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#26 2009-02-01 11:14:55

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah

*po chwili ciszy zaczyna rozmowę*
-Ten, który nas tu zwołał poległ wczoraj w walce...ale to nie znaczy, że nasze zadanie jest skończone
*odwrócił się plecami do towarzyszy*
-W chwili swojej śmierci, Rail powierzył mi swoje ostatnie życzenie- aby wypełnić naszą misję. Aby uwolnić galatkykę!
*powiedział podniesionym głosem po czym zamknął oczy i skupił moc, a następnie powiedział w duchu*
Nie wiem, czy nie zrezygnują z misji, ale ja już dziś mogę ci powiedzieć, że spełnie swój obowiązek wobec....innego jedi
*spojrzał ponownie na drużynę*

Offline

 

#27 2009-02-01 11:52:46

Zack Fair

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

status 5712108
4550507
Call me!
Skąd: się biorą b0ty?
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 628
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Jax Golladio

Masz rację. Jeżeli chcesz to pociągnąć do przodu - masz moje ostrze. Facet uratował mnie przed niechybną śmiercią, jeżeli takie było jego ostatnie życzenie, to zrobię wszystko, żeby je spełnić. Mówiąc to stanął obok Arkela. To co teraz?


I am the bone of my sword...

Offline

 

#28 2009-02-01 16:06:06

 Sephiroth

https://i.ibb.co/khp7fSK/ssjpod3.png                              SSJ.p.3

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Vaexqua  Bendix

Po chwili namysłu, pewny słuszności naszej misji odpowiedziałem:
Możecie na mnie liczyć.W końcu to do mojego zakonu należy strzeżenie pokoju w galaktyce.
Po chwili melancholijnego rozmyślania o tym co przed kilkoma momentami się zdarzyło ruszyłem do swojego przedziału.Muszę chwile odpocząć, mam wrażenie że to będzie długa podróż.Zapadłem w głęboki sen.Śniła mi się jakaś stara kobieta o białych jak śnieg włosach.Uśmiechnęła się do mnie i powoli zaczęła się oddalać.Zaczekaj!Kim jesteś?Zacząłem wołać, lecz ona nie reagowała na moje nawoływania.Była już tak daleko, że prawie nie było jej widać. Nagle przed moimi oczyma pojawił się sam Darth Wyr-Lok.Wybuchł diabolicznym śmiechem, wyciągnął swój miecz i zadał mi śmiertelny cios.Obudziłem się cały zlany potem.Jeszcze całkowicie przerażony i zdezorientowany leżałem tak kilka minut rozmyślając o tym co przed chwilą widziałem.Wstałem nagle i zacząłem przechadzać się po statku.

Ostatnio edytowany przez Sephiroth (2009-02-01 16:07:20)


http://www.gimpuj.info/gallery/3540_21_07_08_8_38_31.png

Offline

 

#29 2009-02-01 18:40:27

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6

*Nie zastanawiając się podszedłem do drużyny.* Przecież i tak nie mam co z sobą zrobić.

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-02-03 18:33:03)

Offline

 

#30 2009-02-01 19:59:27

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

MG
Lecieliście , nagle uderzyliścię o Asteroidę , potem o drugą , większą , większą gdy wyszliścię z tych turbulencji Jax przybiegł do was i powiedział , C3P6 wybuchnoł ! Nie zastanawiał się , chyba nie miał co ze sobą zrobić , to był prawdziwy Emo droid , dostał już ostrzezenie od MG ale dalej pisał 1 zdaniowe odpowiedzi  , acha i zapomniał że to Mg piszę co bochaterowie mają znajdować , robić itp , acha ... i jeżeli zostajesz "poszczelony" z blastera to tylko Mg to może zrobić ! więc jaki los miał go spotkać ?? - bez zbędnych ceregieli , polecieliścię dalej


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 
  • Index
  •  » Sesje
  •  » "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiet spa Ciechocinek