Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


  • Index
  •  » Sesje
  •  » "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

#1 2009-01-28 11:56:12

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

"Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Uczestnicy Sesji Vaexqua  Bendix , Jax Golladio , Arkel Dargah , Velpel Ksonin , Rail Ramis ,C3P6
MG a zarazem Rail Ramis Shin Kun
Czas Sesji 2500lat po wydarzeniach z ostatniej części Star Wars "Powrót Jedi"
2500lat w pigułce 25 lat po tym jak Sojusz rebeliancki z pomocą Luke'a Skylwaker'a uwolnił galaktykę od tyranii Imperatora Palpatine'a oraz Dartha Vadera , Pojawiło się nowe zagrożenie - Yuuzhan Vongowie (w późniejszym czasie Mandalorianie). Yuuzhan Vongowie podbili prawie wszystkie planety , tylko Osuus , Yavin 4 , Caamass , Dantooine , Nar Shadda oraz Onderon stawiali dzielnie opór , Mandalorianie , podbili oraz spustoszyli stolicę galaktyczną - Corcorusant i przystosowali ją do swej floty - Siali zniszczenie w okolicy setek systemów galaktycznych zanim ostatecznie zwyciężyli ich połączone siły Nowej Republiki , Sojuszu galaktycznego oraz resztek armii nowego Imperatora - tymczasem na planecie Korriban rósł w siłę , nowy , silniejszy Zakon Sith .
           Gdy Jedi zaproponowali , aby uczeni Yuuzhan Vongów - znani jako mistrzowie przemian - przywrócili częśc sustoszonych planet do pierwotnego , urodzajnego stanu , Sitchowie wykorzystali okazję i Dokonali sabotażu procesu przemian zainicjowanego przez Vonghów i wykorzystali katastrofalne efekty transformacji by wywołać wojnę między Imperium a Sojuszem galaktycznym . Imeprator fel , starał się zakończyć Konflikt , ale jego Moffowie -Rada dowódców Armii- potajemnie sprzymierzyli się z Sithami i udaremniali zamiary Imperatora.

Po bitwie o Cammass Sojusz został pokonany . Wielu Jedi zgineło w Masakrze na Ossus , a pozostali , ścigani - rozproszyli się po całej Galaktyce -Wielu "wyższych Urzędników" np:. Kantoru wyznaczyło wysokie nagrody za głowę Jedi oraz Miecz świetlny , więc teraz trudno jest znaleść Jedi - Kilka Dni po zwycięstwie Sithowie wystąpili przeciwko Imperatorowi . Fel został Zabity a na jego miejsce wszedł mroczny potężny Lord sith - Darth Krayt
               Darth Krayt przez niemal całe tysiąclecie budował w tajemnicy Zakon Sith na Koribann - nie obowiązuje już zasada dwóch - zniósł ją właśnie Krayt . Yuzhan Vongowie - Teraz już Mandalorianie - Dołączyli się do Imperium , Choć niektóre klany Mandalorian - takie jak - Red Kannoks , czy Blastooid dowodzone przez prawowitego przywódce króla Mandalorna -to tylko tytuł , naprawde nazywa się Ted Kimon- który wierzy że uda się zjednoczyć wszystkie Klany i nastanie pokój ...

            Darth Krayt ma pod swoim dowództwem , wielu potężnych Sithów - Darth VyyR-Lok , Darth Talon , Darth Malak , Darth Revan , Darth Maladi , Darth Nihl , Darth Morlish , Darth Veed Geist .
            Ponadto Sithowski Uczony - Darth Antraes Draco (wydawał Rozkazy samemu Darth Kraytowi) wynalazł nową potężną Moc - za pomocą tej umiejętności Sithowie mogą kontrolować wszystkie Bestie oraz Droidy na każdej planecie - To czyni z nich potężnych Wrogów...

Sesję czas zacząć !Jeżeli coś mówisz pisz Kursywą
                                     Jeżeli coś myślisz - pisz normalnie = Nigdy bym nie pomyślał... (1 osoba , 3 osoba - zależy od ciebię)
                                     Jeżeli coś robisz - poprzedzaj to gwiazdką ! oraz pisz Pogrubieniem - *wyciąga miecz* (tylko 3 Osoba)
                                     Posta poprzedzaj Swoim imieniem (i pierwszego Posta poprzedź również rasą)

Każdy znalazł się na Dxun z własnego Powodu ... nawet jeszcze sobie nie wyobrażacie że 5 różnym osobom (i droidom xD) przydaży się coś takiego - iż z nieznajomymi sobie osobami będą walczyć za Republikę ... Republikę która umarła 2500lat temu ... Każdy z was znalazł się w porcie lotniczym na księżycu Dxun ,
Vaexqua szukał soczewek do swojego miecza świetlnego , Velbel przyglądał się nowemu statkowi "Gunnerowi" , Jax zajadał się mięsem Kannoka w pobliskiej restauracji , Arkel'owi , jeden Genozoiańczyk próbował wcisnąć astrodroida C3P6 , Arkel na początek nie chciał się zgodzić ale poczuł że coś go z tym droidem łączy ...Rail przyglądał się Twilek"ańskiej tancerce w restauracji ... Nagle usłyszeli Wybuch - to Sithowie atakują Dxun....


Powodzenia !


PS ! CONAJMNIEJ 1 odpis na dzień MAKSYMALNIE 2 odpisy na dzień
PŚ - kto nie odpisze 2 dni pod rząd , bez zgłaszania Nieobecności - zostaje wydalony z Sesji

Ostatnio edytowany przez Shin Kun (2009-01-29 10:09:52)


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#2 2009-01-28 12:06:12

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah, człowiek

-(!)Co do cholery !(!) *wykrzyczał gwałtownie rozglądając się za źródłem wybuchu*
-Czy nawet na tym cholernym księżycu nie znajdę spokoju? *powiedział sam do siebie po czym swój wzrok skierował na androida*
-trzymaj się mnie...czuje, że jesteś mi potrzebny...ale teraz musimy poszukać jakiegoś transportu, żeby się stąd wynosić *biegnie w poszukiwaniu jakiegoś wolnego statku*

Offline

 

#3 2009-01-28 12:28:44

Infern

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

25685420
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 2106
Punktów :   26 

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Velbel Ksoni, vesprin

- (!)Co wybuch!? (!) nawet tutaj nie ukryję się przed tym wszystkim co mi się zdarzyło?
- Nie mam zamiaru tego powtarzać, (!)nie dam się znowu złapać!(!) * mówiąc sam do siebie, próbował znaleźć jakąś konkretną kryjówkę*
- No i gdzie się mam schować? * poszedł dyskretnie kawałek dalej i zobaczył restauracje, poszedł za
budynek

- Tutaj chyba będzie na chwile bezpiecznie mimo że to słaba kryjówka, pewnie ci którzy atakują zainteresują się ludźmi którzy są w środku...

Ostatnio edytowany przez Infern (2009-01-28 13:15:22)

Offline

 

#4 2009-01-28 12:37:50

Zack Fair

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

status 5712108
4550507
Call me!
Skąd: się biorą b0ty?
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 628
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Jax Golladio, Elomin

Zakończywszy posiłek, rozejrzałem się dokoła i zauważyłem faceta oglądającego statek - Gunner, nówka sztuka. Podszedłem do niego i zagaiłem rozmowę.

Witaj, nazywam się Jax. Widzę, że chcesz kupić statek. Straciłem mój statek w wypadku, więc szukam transportu. W zamian mogę zaoferować swoje usługi, jestem najemnikiem, znam sie na wielu rzeczach. Więc jak - podrzucisz mnie GDZIEKOLWIEK?


I am the bone of my sword...

Offline

 

#5 2009-01-28 12:50:26

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Rail Ramis Zabrack

(!)Hej Wy !!!(!)
-Wskazuje na Jedi i Droida-
To ci się może przydać...-Daje klucz do statku "Gunner"-
Posłuhaj mnie uważnie ... widzisz tamten statek ? -Wskazuje na Gunnera- Należy do mnie ... Przy statku spotkasz pewnego Elomina , za tą restauracją -Wskazuję na restaurację za którą ukrył się Verpin - chowa się pewien Verpin ... powiedz mu że potrzebujemy Pilota ... musisz jeszcze znaleść   innego człowieka...  Padawana , Powiedz im że mają na mnie czekać na Statku ! -Biegnie na dwóch Sithów z Kannokami na smyczach ...- *Mam nadzieje że mi zaufają ... od paru lat ich obserwowałem ..  myślę że razem pokonamy Darth Krayta ... mojego dawnego mistrza...* -Wyciąga swóje dwa miecze świetlne i pozbawia głów: najpierw dwóch kannoków potem ich "panów" , dwóch zabójców Sith-



@Szymon D ... po 1. Imie trzeba pisać pogrubieniem , po 2. czy ja powiedziałem że piszemy tylko czasowniki pogrubieniem =.=  stosuj się do zasad !! ;<

Ostatnio edytowany przez Shin Kun (2009-01-28 16:03:04)


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#6 2009-01-28 13:08:31

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah

Cholera jasna, znowu ja jestem chłopcem na posyłki *biegnie do restauracji*
-Ej ty...Verpinie! Choć za mną! *złapał za ręke verpina i pobiegł z nim kawałek* -Czekaj przy tamtym statku...wszystkiego się dowiesz później, tylko nie odchodź
No dobra...teraz jeszcze jeden...zaraz to padawan 
*zamyka oczy i próbuje wyczuć moc padawana*

Offline

 

#7 2009-01-28 14:57:52

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6 android

Gdy tylko usłyszałem wybuch przypomniałem sobie jak się tu znalazłem ...
Jakiś człowiek zaproponował mi abym trzymał sie blisko niego. Postanowiłem to zrobić ponieważ ja jako android naprawczy nie miałem za dużych szans na przeżycie. * Razem z nim pobiegliśmy szukać niejakiego Verpina, * gdy odnalezliśmy człowiek wypowiedział słowo które znałem lecz dawno nie było już używane .......on użył słowa Padawan !!

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-01-28 16:13:34)

Offline

 

#8 2009-01-28 18:42:55

 Sephiroth

https://i.ibb.co/khp7fSK/ssjpod3.png                              SSJ.p.3

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Vaexqua  Bendix, Kel Dorian
Po wybuchu poczułem silne wibracje Mocy.Wyczuwam bardzo silne źródło Mocy.Bez wątpienia gdzieś w pobliżu znajduje się jakiś potężny Jedi.To nie przypadek, przypadki nie istnieją. Mistrz zawsze mi to powtarzał.
Bez sprawnego miecza świetlnego nie jestem w stanie zadbać o własną skórę, muszę odnaleźć tą osobę sam nic nie zdziałam, jestem tylko padawanem.Zacząłem biec w stronę coraz silniejszych wibracji Mocy, gdy nagle spostrzegłem spore zamieszanie przy jednym z dokujących statków.Postanowiłem dowiedzieć się co się dokładnie dzieje, poza tym potrzebowałem transportu, wiedziałem że nie bez przyczyny zwróciłem uwagę właśnie na ten statek.Podbiegłem do jakiegoś Elomina zadając mu pytanie.
Można wiedzieć czy to ty jesteś właścicielem tego statku? Potrzebuje transportu, chociaż nie mam pieniędzy mogę się przydać jako tłumacz znam całkiem sporo języków tej części galaktyki.


http://www.gimpuj.info/gallery/3540_21_07_08_8_38_31.png

Offline

 

#9 2009-01-29 09:57:28

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Wszyscy znaleźliścię się przy statku kosmicznym "Gunner" , "Gunner" to ten sam rodzaj statku co "Sokół Milenium" ale Gunner miał dwie wieżyczki , 4 silniki oraz jedne małe automatyczne działko jonowe .
                               http://www.modele.oh.pl/i/p/16475.jpg
Więc wszyscy znaleźliście się przy statku kosmicznym , Arkel z niecierpliwością czekał na tego tajemniczego człowieka który dał mu klucze do tego statku , Arkel nawet już myślał o odlocie bez Rail'a ale był na to zbyt uczciwy ... po krótkiej Chwili Rail doszedł do statku ... weszliście na Statek , odrazu Velbel siadł za sterami , po krótkiej chwili powiadomił wszystkich że najpierw trzeba rozgrzać silniki , powinno to zająć około 5minut , Jax oraz Kel pobiegli do wieżyczek , a C3P6 majstrował coś przy silniku . Po paru minutach już znaleźliście się w powietrzu . i nagle ... Dxun rozpadł się na miliardy małych kawałków , Odetchneliścię z Ulgą , i z myślą że "gdybym został tam jeszcze chwilę , to bym się rozpadł tak jak ta planeta !" Gunner wykonał skok w nadprzestrzeń ...
                 Jesteście tysiące kilometrów od Onderon , napewno już wysłali swoje wojska , przecież stracili księżyc ... Czas żeby się poznać ... bo przecież każdy z innej rasy , i widzi się po raz pierwszy w życiu....

Ostatnio edytowany przez Shin Kun (2009-01-29 10:08:41)


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#10 2009-01-29 10:02:25

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Arkel Dargah

-Jestem Arkel Dargah...człowiek z Tatooin. Mam jedno proste pytanie...czego od nas chcesz Rail? *zapytał spokojnie, kierując wzrok w stronę potężnego jedi*
-Bo chyba miałeś jakiś swój cel, żeby nas ratować?
*ponownie zapytał, po czym zaczął przyglądać się każdemu z osobna*

Uciekłem z piekła, żeby z powrotem do niego wrócić...mój los jest przypieczetowany...coś mnie wiąże z tą wojną i nie moge od niej uciec...a ten Rail- dał nam statek, pomógł nam...to bardzo szlachetne z jego strony, ale w dzisiejszych czasach, nie ma nic za darmo i nawet jakbardziej uczciwi czegoś w zamian oczekują...hmmm
*po chwili się zamyślił*

Offline

 

#11 2009-01-29 10:49:34

Infern

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

25685420
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 2106
Punktów :   26 

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Velbel Ksoni
- Ja jestem Velbel Ksoni, Verpin z nie istniejącej już Raxus Prime. Także czuję że... coś mnie z tym wiąże
gdzie bym nie trafił to ciągle się coś dzieje jak nie zniszczenie planety to porywanie do niewoli... na razie moje życie nie ma celu, Mandarlianie zabili całą moją rodzinę ale dosyć o mnie...
-Rail dobrze mówię? dlaczego nas tu zabrałeś? nie żebym miał pretensje bo było by ze mną źle na tej planecie..no więc w jakim celu nas tu zabrałeś?

*Zapytał się Raila bez odwracania wzroku od sterów*

Ostatnio edytowany przez Infern (2009-01-29 10:50:01)

Offline

 

#12 2009-01-29 11:28:56

Hakke

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

3063237
Skąd: z pokoju :P
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 618
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Rail Ramis

nie moge im narazie powiedzieć wszystkiego ... ale racja , należą się im wyjaśnienia...
Więc ... ja jestem Rail , Rail Ramis - a raczej Darth Rail*Na jego twarzy pojawia się smutek...*
Darth Krayt - nowy imperator był kiedyś moim mistrzem ... ślepo szedłem za nim - żeby poznać tajniki Mocy żeby uratować moją rodzinę ... ale Krayt chciał mieć mnię dla siebie , więc zabił moich rodziców , żebym nie potrafił panowac nad swoim gniewem ... ale to wszystko wyszło na jaw ... C3P6 - należał kiedyś do mojej rodziny...*Podchodzi do robota i zaczyna coś przy nim majstrować*Krayt musiał go nie widzieć albo poprostu go nie wyczuł , ale go oszczędził...*Zamyka klapę droidai zaczyna coś mówić pod nosem*Cholera...nie znam się na tym za bardzo... Czy zna się ktoś tutaj na odzyskiwaniu pamięci Droidów ??... więc dowiedziałem się co Krayt zrobił i uciekłem ... ale Krayt mnie dopadł ... dopadł lecz nie zabił ... około 2lat leżalem nieprzytomny na planecie Taris ... Artis , mistrzyni Jedi założyła tam Akademię ... postanowiłem się tam szkolić żeby zemścić się na Kraycie !!* Łza spada na konsolę galaktyki po czym uderza pięścią w tą konsolę...która zapiszczała i uspokoiła się*Ale i tam Krayt mnie znalazł ... wysłał swoją prawą rękę Darth Wyr-Loka... on wraz ze swoimi Sithami zaatakował akademię na Taris , udało mu się zabić Artis ale siostry Echani , potężne kobiety które do perfekcji opanowały walkę wręcz zabiły Wielkiego Moffa więc Sithowie zostali zmuszeni do Odwrotu ... *Podchodzi do Szyby i opiera się o nią łokciem *Na łożu śmierci , Artis przekazała mi ten Cyfronotes*Wyciąga mały cyfronotes i rzuca go na ziemię , między wszystkich zgromadzonych...z cyfronotesa wystrzeliło niebieskie światło w kształcie litery "V" , niebieskie światło - a raczej hologram , starej pięknej kobiety , w białej szacie i o srebrnych włosach-po chwili Hologram przemówił... Rail ? mam nadzieje że to ty ... jeżeli odtwarzasz ten hologram zapewne mnie już nie ma ... wiedziałam że Krayt prędzej czy później mnie zabije... ale dość o mnie ... chciałam ci zlecić pewne zadanie ... pewne bardzo ważne zadanie ... musisz odszukać 6 mistrzów Jedi - Zez-Kai Ell , Samhacn Doobo , Liran Micka , Kooron Feet , Chobo Chabat , Mo-Zau do tej misji przyda ci się pomoc -...*Nagle z Cyfronotesu wyłania się Hologram każdego z załogi , od Jax'a , poprzez Velpela ,Vaexqua , Arkela na C3P6 kończąc * Pot....*Rail podchodzi i zakrywa nogą Cyfronotes *No ... i tyle powinno wam wystarczyć...*Odchodzi ... po 15 minutach wraca i mówi do Velpela* Ty , Verpinie ! Ty się nazywasz Velpel ? Od dzisiaj zostajesz kapitanem "Gunnera" ! Ustaw Kurs na Taris - teraz ... Macie czas dla siebie , każdy ma już przygotowaną swój "pokój" - znajduję się tam łóżko , komunikator i najpotrzebniejsze rzeczy......*Odchodzi do swojej komnaty*

OD Teraz jeżeli mówicie przez komunikator , mamy ustawioną jedną stację , kiedy powiesz coś do komunikatora wszyscy usłyszą ... przez komunikator piszemy Podkreśleniem


"Tylko nienawiść wymaga powodów"

Offline

 

#13 2009-01-29 11:58:07

Zack Fair

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

status 5712108
4550507
Call me!
Skąd: się biorą b0ty?
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 628
WWW

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Jax Golladio

Pięknie. Już sobie zarobiłem. Urwałbym się stąd przy najbliższej okazji, ale przynajmniej będzie ciekawie... Poza tym Jedi pewnie bezproblemowo mogliby mnie odnaleźć. Hmm, chyba nie mam wyboru... - myślał Jax zmierzając do kabiny. Przynajmniej nie znam się na technologii, więc nie zagonią mnie do naprawy droida.


I am the bone of my sword...

Offline

 

#14 2009-01-29 13:47:17

 Sephiroth

https://i.ibb.co/khp7fSK/ssjpod3.png                              SSJ.p.3

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Vaexqua  Bendix

Ta jakże krótka rozmowa odsłoniła więcej pytań niż odpowiedzi.Stwierdziłem, że rozejrzę się trochę po statku.W czasie mojej małej schadzki trafiłem do magazynu, w którym udało mi się znaleźć części do mojego miecza świetlnego.Uznałem, że bardziej przydam się z działającą bronią i nikt nie obrazi się, jeżeli pożyczę sobie parę klamotów.Następnie przeniosłem się do małego warsztatu.Zacząłem majstrować przy moim mieczu.


http://www.gimpuj.info/gallery/3540_21_07_08_8_38_31.png

Offline

 

#15 2009-01-29 18:51:06

Szymon D

Zbanowany

9278275
Skąd: mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

C3P6

O co tu chodzi?!  Znajduje sie na jakimś księżycu nagle ktoś mnie zabiera na statek a księżyc eksploduje!!

Na widok jednego z tych ludzi do mojej mojego głównego procesora zaczeły przychodzić bardzo dziwne informacje które ludzie zdaje mi się nazywają wspomnieniami. Każdy udał się do swojej kabiny.. a ja?
*wychodzi z pomieszczenia i zaczyna rozglądać się po statku*

Ostatnio edytowany przez Szymon D (2009-01-29 18:51:20)

Offline

 
  • Index
  •  » Sesje
  •  » "Bitwa o Dxun" - Star Wars Sesja !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel wellness w Ciechocinku